POUŤ DO SVATÉ ZEMĚ

Naši farníci, manžele Iva a Přemysl Doksanských, se vydávají na pouť do Svaté země, na kterou srdečně zvou. Cesta se uskuteční od neděle 17. 11 do neděle 24. 11. 2019.

Putovat po stopách muže z Nazareta je nevšední zážitek. Již od prvních křesťanských dob věřící putovali do Palestiny, aby navštívili místa spojená s životem Ježíše Krista. Petr Křížek, vystudovaný teolog, cestu koncipuje od zkušenosti pouště, návštěvy místa narození v Betlémě, křtu v Jordánu, veřejného působení v Galileji až po třídenní vyvrcholení v Jeruzalémě zakončené mší sv. v brzkém nedělním ránu.

Pouť vřele doporučuji.

P. Kamil Vrzal


vložil 9. února 2019, 17:22
v kategorii Zveme Vás
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář