KONÁNÍ BOHOSLUŽEB

Drazí farníci,

s výhledem na postupné ukončení karanténních opatření se od pondělí 27.4. obnovuje konání bohoslužeb.

Farní kostel sv. Klimenta – dle pravidelného rozpisu. P. Kamil Vrzal především o nedělích 3. a 10. května osloví farníky tak, aby byl zajištěn požadovaný počet účastníků.

Kostel sv. Martina v Líbeznicích – P. Vladimír Málek především o nedělích 3. a 10. května osloví farníky tak, aby byl zajištěn požadovaný počet účastníků.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klecanech – P. Pavel Kuneš bude sloužit mše sv. až po úplném konci karanténních omezení.

Ostatní kostely dle pravidelného rozpisu:

– neděle 3. 5. Hovorčovice v 10:00, Řež v 11:30, Zdiby 14:00

– neděle 10. 5. Veliká Ves v 7:15, Řež v 11:30

Zejména seniorům se nedoporučuje, aby se zpočátku veřejných bohoslužeb účastnili. Nadále je třeba dbát hygienických nařízení. Kdo zůstane doma a měl by zájem přijmout Eucharistii, ať se ozve P. Kamilovi Vrzalovi.

Obnovuje se konání křtů, svateb a další duchovní služba.

vložil 26. dubna 2020, 10:43