BRIGÁDY V DRASTECH OPĚT ZAČALY

Naše milé brigádnice a brigádníci,

děkujeme Vám za veškerou Vaši pomoc a oznamujeme, že se znovu konají brigády u nás v Drastech. Jsou kvůli nouzovým opatřením trochu v jiném režimu – tj. není žádný společný program a je možné přijet nejen v sobotu, ale i během týdne. Nyní je možnost zapojit se do prací na pozemku (pletí, čištění lesa, terénní úpravy… atd.) a v nejbližších 14ti dnech budou vítaní i ti, kdo mají zkušenost s montováním IKEA kuchyní . 

Kdo z Vás by měl chuť a čas přijet, prosíme, oznamte nám to dopředu, abychom s Vámi počítali. 

Děkujeme a pamatujeme v modlitbě

Vaše bosé karmelitky z Drast 

kontakt: 

  • Karmel sv. Josefa
    Drasty 1
    250 67 Klecany

tel.: 732 743 287
e-mail: karmel.svjosef@centrum.cz
www.bosekarmelitky.cz


vložil 14. května 2020, 9:22
v kategorii Zveme Vás
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář