POMOC PRO STOLETOU LÍPU VE VELIKÉ VSI

16. 5. – 15. 6. 2020

Stoletá lípa před kostelem sv. Vavřince ve Veliké Vsi byla přihlášena do participativního rozpočtu Středočeského kraje s cílem jí vytvořit lepší životní podmínky pro další růst a současně zvelebit prostor, kterému tento krásný strom společně s kostelem dominuje.

Hlasovat pro lípu může každý občan Středočeského kraje starší 18 let na webu: https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/  (záložka hlasovat). Po vyplnění Vašich identifikačních údajů (Středočeský kraj garantuje jejich bezpečné zpracování) zvolíte ve filtru OBLAST: Brandýs nad Labem a vyberete projekt s názvem: „Zachraňme stoletou lípu ve Veliké Vsi“.

Děkujeme všem, kteří se zúčastní a lípu podpoří!  

Radek Fröhlich

místostarosta obce


vložil 19. května 2020, 20:54
v kategorii Zveme Vás
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář