FARA JE MÍSTO…

Milí farníci,

rád bych vás informoval o dění na faře. Krom toho, že zde jako farář bydlím, nabízí objekt mnoho dalších možností. Jakých? Tu otázku jsem položil těm, kteří na faru přišli nebo za kterými jsem zavítal. Dětem na náboženství, mládeži, rodině, spolubratřím kněžím, nevidomé kamarádce a také členům pastorační rady. Z jejich odpovědí vzniklo video, které ukazuje, k čemu a komu fara slouží. Ke shlédnutí je na tomto odkazu: https://youtu.be/_n-gECl8KfI

Věřím, že odpovědi dotázaných vám pomohou nejen přiblížit faru, ale především na ní zavítat, vždyť fara je naše místo.

Celý článek najdete ve farním Věstníku, který vyjde 19. 12. 2020.

P. Kamil Vrzal

 

 


vložil 18. prosince 2020, 16:19
v kategorii Zveme Vás
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář