TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA

Tři králové letos přijdou online. Pandemie nemoci covid-19 a související přijatá opatření totiž nedovolují koledníkům vyjít do ulic. O koledu však nikdo nepřijde. Na stránkách www.trikralovasbirka.cz je připraveno video s koledníky, požehnání od Mons. Josefa Suchára z Neratova a je zde také několik možností, jak do sbírky přispět.

Přispět je také možné do tříkrálových pokladniček v kostelech naší farnosti. Před nebo po mši svaté. K dispozici jsou svěcené křídy a samolepky s tříkrálovým požehnáním a tříkrálové kalendáříky.

Nenechte si ujít letošní Tříkrálový koncert, který bude v mnoha ohledech jiný. Odvysílá ho Česká televize v neděli 10. ledna od 18 hodin v přímém přenosu na programu ČT1.

V průběhu koncertu zazní reportáže o tom, kde vykoledované peníze z Tříkrálové sbírky pomáhají, tentokrát z Domova pokojného stáří sv. Františka v Javorníku a Sociálně terapeutických dílen sv. Josefa v Domažlicích a v Meclově. Z výnosu Tříkrálové sbírky však podporu získá mnoho desítek dalších.

Sbírku mohou diváci podpořit několika různými způsoby.

Zasláním jednorázové nebo trvalé DMS  na číslo 87 777

ve tvaru DMS KOLEDA 30, 60 nebo 90

DMS TRV KOLEDA 30, 60 nebo 90

Platbou přes on-line pokladničku

Na webu www.trikralovasbirka.cz bude tato aplikace otevřena do 30. dubna.

Tříkrálová sbírka 2021

Převodem na sbírkový účet

VS 777

Sbírka je otevřená celoročně.

vložil 8. ledna 2021, 21:19