REKONSTRUKCE FARY V ODOLENĚ VODĚ

Milí farníci,

rád bych vás informoval o dění na faře. Krom toho, že zde jako farář bydlím, nabízí objekt mnoho dalších možností. Jakých? Tu otázku jsem položil těm, kteří na faru přišli nebo za kterými jsem zavítal. Dětem na náboženství, mládeži, rodině, spolubratřím kněžím, nevidomé kamarádce a také členům pastorační rady. Z jejich odpovědí vzniklo video, které ukazuje, k čemu a komu fara slouží. Ke shlédnutí je na tomto odkazu: https://youtu.be/_n-gECl8KfI

Věřím, že odpovědi dotázaných vám pomohou nejen přiblížit faru, ale především na ní zavítat, vždyť fara je naše místo.

Celý článek najdete ve farním Věstníku, který vyjde 19. 12. 2020.

P. Kamil Vrzal

Od konce listopadu 2020 do konce března 2021 se na faře v Odoleně Vodě konaly brigády, jejímž cílem byly přípravné práce – otloukání omítek, škrabání kleneb, vybourávání a hloubení podlah. Celkem se odpracovalo 276 brigádnických hodin.

 

 

 


vložil 15. ledna 2021, 13:31
v kategorii FotogalerieZveme Vás
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář