VERNISÁŽ – ANNA PLEŠMÍDOVÁ, malba a litografie
Přijměte pozvání na vernisáž výstavy Anny Plešmídové, která se uskuteční ve čtvrtek 18. 9. 2025 v 18:00 na faře v Odoleně Vodě.
Přijměte pozvání na vernisáž výstavy Anny Plešmídové, která se uskuteční ve čtvrtek 18. 9. 2025 v 18:00 na faře v Odoleně Vodě.
V roce 2025 město Odolena Voda podpořilo kostel sv. Klimenta finančním darem (dotací) ve výši 100 tis. Kč.
Rádi bychom oznámili, že byla zahájena sbírka na dva chybějící zvony do věže kostela sv. Klimenta na Vodolce, kde se dnes zvoní na jediný zvon z roku 1609. Iniciativy se chopil místní spolek Vkus, sdružující místní umělce a osoby se zájmem o kulturu, a záměr podpořila místní farnost.
O svatodušní neděli 23. května 2021 jsme putovali po meziříčí Vltavy a Labe. Rádi jsme přijali pozvání do kostela sv. Mikuláše v Zálezlicích a kostela sv. Bartoloměje v Bukoli s milým posezením v Kozárovicích. Děkujeme všem, kteří nás pozvali a provázeli.
Foto: Jan Oulík a Petr Jarolímek
Farnost Odolena Voda vložil 24. května 2021, 16:45
v kategorii Fotogalerie, Již proběhlo
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.