ANKETA K ŽIVOTU FARNOSTI

Při pravidelných setkáních na faře v Odoleně Vodě jsme se věnovali synodálnímu procesu. Jedním z témat, které nejvíce rezonovalo, bylo „umění naslouchat“. Zamýšleli jsme se, nakolik se nám to ve farnosti daří a zároveň nad tím, jaké aktivity by mohly pomoci k prohloubení našeho vztahu s Bohem. Rozhodli jsme se proto oslovit několik farníků s dotazy na toto téma.  Otázky byly následující:

1) Jaké aktivity mi ve farnosti chybí?

2) Mohl/a bych já sám/sama své farnosti něco nabídnout? Které mé schopnosti a dovednosti by mohly být druhým k radosti a užitku? Na jakých aktivitách bych se rád/a podílel/a?

Připojte se a napište. Odkaz zde:

Odpovědi oslovených najdete ve velikonočním čísle farního Věstníku, str. 10. až 12.

vložil 10. dubna 2022, 11:17