PROMĚNY

Proměny – letošní téma Tvůrčích dílen. Vernisáž se uskuteční na proměňující se faře v Odoleně Vodě v sobotu 26. černa 2021 ve 14:00. Výstavu si budete moci v prostorách fary prohlédnout do neděle 27. června. Dále jí budete moci shlédnut do konce července v kostele sv. Klimenta.

Tvůrčí dílny jsou neformální uskupení pedagogů výtvarníků a jejich studentů, kteří se snaží již desátým rokem o zpracování témat napříč všemi stupni vzdělávání na duchovně-kulturním základě. Vystavují v místech, kam je potřeba zaměřit pozornost veřejnosti, např. v zapomenutých sakrálních památkách, ve starých budovách, stodolách či komunitních centrech. 

Svou tvorbu na téma PROMĚNY představí se svými žáky Mgr. Lenka Feldsteinová ze ZUŠ Sedlčany, Mgr. Jakub Bucek ze SOŠ sklářské v Třeboni, Lenka Vilhelmová, vedoucí Katedry výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Mgr. Jaroslava Trojanová koordinátorka projektu.

Z vodolských umělců se k výstavě připojí grafička a ilustrátorka Zuzana Mašková a malíř Karel Kuška.

   


vložil 2. června 2021, 12:31
v kategorii Zveme Vás
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář