Pěší pouť k sv. Václavu do Staré Boleslavi

Opět po roce bych vás, milí farníci, rád pozval na pěší putování k sv. Václavu do Staré Boleslavi. Na pouť se vydáme na svátek sv. Václava 28. září v 6:00 z náměstí od kostela v Kostelci nad Labem. Délka poutě bude cca 10 km.

Po příchodu do Staré Boleslavi nejprve zajdeme do baziliky sv. Václava, kde poděkujeme za dar svědectví víry, který si také chceme vyprosit. Od 10:00 se zúčastníme na Mariánském náměstí slavnostní bohoslužby. Naši společnou pouť zakončíme modlitbou za národ ve 14:00 u Palladia země České v bazilice sv. Václava.

K pouti k sv. Václavu do Staré Boleslavi chci pozvat jak vás rodiče s dětmi, tak vás mladé, ale nezapomínám ani na vás seniory. Kdo by neměl se jak dostat ráno do Kostelce nad Labem, prosím zastavte se za mnou nebo se mi ozvěte. Věřím, že každý bude moci putovat.

P. Kamil Vrzal


vložil 22. září 2017, 15:38
v kategorii Zveme Vás
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář