PĚŠÍ POUŤ K SV. VÁCLAVU DO STARÉ BOLESLAVI – 28.9.2017

Opět po roce jsme putovali k sv. Václavu do Staré Boleslavi. Na pouť jsme se vydali ve vlastní den svátku sv. Václava brzy ráno 28. září, a to z Kostelce nad Labem. Vyšli jsme v 6 hodin z náměstí od kostela sv. Víta. Délka poutě byla přibližně 10 km.

Po příchodu do Staré Boleslavi jsme nejprve zavítali do basiliky sv. Václava, kde jsme poděkovali za dar svědectví víry, který jsme si na přímluvu sv. Václava vyprošovali. Od 10 hodin jsme se zúčastnili na Mariánském náměstí slavnostní bohoslužby. Naši společnou pouť jsme zakončili ve 13 hodin u opět v basilice sv. Václava, kde jsme se připojili k zasvěcení před sochou Panny Marie Fatimské.

Po celý den nám přálo slunečné počasí.

S vděčností P. Kamil Vrzal    

Foto: Zuzka Trojanová


vložil 30. září 2017, 8:23
v kategorii FotogalerieJiž proběhlo
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář