DVOUDENNÍ PUTOVÁNÍ K SV. PROKOPU NA SÁZAVU

Naše letošní putování k sv. Prokopu na Sázavu začalo ve středu 3. 7. 2019 v nově zrekonstruovaném farním centru v Kolíně. Zde jsme si nejen prohlédli, ale především se interaktivním způsobem seznámili s právě probíhající výstavou Tvůrčích dílen na téma Čas.

Prohlídka ochozu kostela sv. Bartoloměje nám dopřála pohled na Kolín z výšky a odhalila zdejší kraj, do kterého jsme zavítali.

Své putování jsme začali návštěvou rodiny Hrubých na Moránech, kterým chceme poděkovat za milé přijetí a setkání.

Odtud jsme se vydali na cestu na hrad Pirkštejn, kde jsme přenocovali a ráno doputovali na Sázavu, kde jsme společnou bohoslužbou oslavili svátek sv. Prokopa. U kapličky se studánkou Vosovka jsme se sv. Prokopem setkali, alespoň nám tak připadal.

Děkujeme za krásný čas putování.

P. Kamil Vrzal


vložil 13. července 2019, 5:28
v kategorii FotogalerieJiž proběhlo
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář