„Paralelní bohoslužba“ pod širým nebem

Originálním způsobem při omezení počtu účastníků bylo konání bohoslužeb v Odoleně Vodě. Ve farním kostele sv. Klimenta sloužil nedělní mši farník P. Petr Seyfried, člen komunity Chemin Neuf, který „uvízl“ u rodičů v sousedním  Postřižíně a kvůli uzavření hranic se zatím nemůže vrátit do svého působiště v polské Lodži. A pro věřící, kteří se do povoleného počtu 15 osob do kostela nevešli, sloužil současně P. Kamil Vrzal mši sv. pod širým nebem – na Farní vyhlídce, která byla loni na podzim ve spolupráci s městem Odolena Voda vybudována ve svahu pod kostelem. V kostele se zpívalo za doprovodu varhan, na vyhlídce za doprovodu trubky.

jou

    


vložil 3. května 2020, 13:28
v kategorii FotogalerieJiž proběhlo
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář