Farní brigáda v Drastech

Brigády v Drastech opatrně pokračují. Sychravý podzim a k tomu přísná nařízení stran vrcholící epidemie covid-1 způsobily, že sobotní brigády při budování nového centra bosých karmelitek v Drastech u Klecan skomírají. Neutichly ale dočista, jak se o tom přesvědčila 14. listopadu hrstka brigádníků z farnosti Odolena Voda. Přijeli, na místě si vypůjčili nářadí a poté strávili příjemné dopoledne při pletí plevele a úpravách cest v lesoparku. Následovala společná modlitba breviáře a po ní opékaní buřtů – vše s patřičnými rozestupy – a závěrečné zamávání přes okno sestrám, uzavřeným v klausuře opraveného „zámečku“.  

jou


vložil 20. listopadu 2020, 13:48
v kategorii Již proběhlo
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář