PROMĚNY

Tvůrčí dílny a Proměny v „syrových“ prostorách vodolské fary
Výtvarné práce dětí i dospělých vyzdobily poslední červnový víkend přízemí fary v Odoleně Vodě, která letos prochází stavební rekonstrukcí. Tímto počinem završily svůj projekt Tvůrčí dílny, neformální uskupení pedagogů výtvarníků a jejich studentů, jejichž letošní téma – Proměny – velmi koresponduje s proměňující se farní budovou. Z místních umělců se k vystavujícím připojily děti vedené grafičkou Zuzanou Maškovou a malíř Karel Kuška. „Kontrast vystavených prací a syrových stěn a hrubých podlah vytvořil pozoruhodnou atmosféru,“ pochvaluje si výsledek celostátní koordinátorka Tvůrčích dílen Jaroslava Trojanová ze Sedlčan.

Jan Oulík


vložil 29. června 2021, 19:21
v kategorii Již proběhlo
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář