Fotbalový zápas kněží Čechy : Morava

První ze dvou fotbalových zápasů 17. ročníku se konal v úterý 30. května 2023 u nás v Odoleně Vodě na krásném místním hřišti. Diváků se sešly skoro tři desítky a fandily jako o život střídavě oběma soupeřům.

Přesně v 15 hodin provedl páter Pavel Kuneš z Klecan slavnostní výkop a hra mohla začít. V brance domácích nastoupil místní farář Kamil Vrzal. Zápas proběhl v rámci pravidel, červenou kartu nemusel sudí použít, jedné žluté kartě se nevyhnuli hosté. Diváci povzbuzovali, případně udělovali trenérské rady (kam to kopeš, chytej pořádně…). Hráči podali v horkém počasí hrdinský výkon, za který jsme je odměnili dlouhým potleskem.

Výsledek zápasu 3:3 nebyl podstatný. Důležité bylo, že se podařilo toto utkání uskutečnit. Díky za návštěvu milí Moraváci a příště u vás!

Jana Cibulková, Odolena Voda

 


vložil 2. června 2023, 10:38
v kategorii Již proběhlo
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář