TŘÍKRÁLOVÁ KOLEDA V NAŠÍ FARNOSTI

Děti, které chodí na výuku náboženství, a jejich kamarádi a rodiče vytvořili sedm kolednických skupinek, které se v sobotu 6. ledna vydaly do ulic, aby rozdávali požehnání a drobné dárky svým sousedům. Děti, převlečené za biblické tři krále, a dospělí v roli vedoucích, koledovali v mnoha obcích celé farnosti, aby v rámci Tříkrálové sbírky získali peníze na podporu Charity Neratovice, které provozuje stacionář pro seniory a terénní sociální služby v našem regionu. Při koledování se událo mnoho milých setkání, protože základním biblickým poselstvím (tří) mudrců či králů je zpráva, kterou dětští i dospělí koledníci lidem tlumočili –  v městě Betléme se nám narodil Spasitel.   

Jan Oulík

Náboženství – příprava

Odolena Voda

Líbeznice

Husinec-Řež, Dřínov, Drasty a Větrušice

Fara, společný tříkrálový oběd


vložil 9. ledna 2024, 9:34
v kategorii Již proběhlo
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář