OFICIÁLNÍ OTEVŘENÍ FARNÍ VYHLÍDKY

V neděli 10. listopadu sice tonula Odolena Voda v mlze, husté jak mléko, to ale nijak neodradilo četné zájemce od odpoledního oficiálního otevření Farní vyhlídky. Ta vznikla letos ve spolupráci farnosti a vedení města ve svahu pod kostelem a v provozu je od léta. Po slavnostních projevech starostky Hany Plecité, místostarosty Tomáše Lohniského a faráře Kamila Vrzala byl doprostřed odpočinkové lavičky o půdorysu ve tvaru fazole slavnostně zasazen vzrostlý stromek japonské třešně. Zábradlí samotné vyhlídky, připomínající kazatelnu, ozdobila pohledová mapa s názvy kopců, které je možné při dobrém počasí spatřit. Kromě památného Řípu lze odtud přehlédnout celé České středohoří. Součástí slavnostního otevření bylo také malování v plenéru, což ocenily zejména děti.

jou

Snímky Petr Jarolímek

 


vložil 11. listopadu 2019, 9:00
v kategorii FotogalerieJiž proběhlo
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář